KARGOLAMA & İADE

Sipariş ve Kargolama

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka havalesi veya kapıda ödemeyle gerçekleştirebilirsiniz. Kredi Kartı İşlemleri Alış-verişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. Sizlerin güvenliğini sağlamak adına ödeme alt yapısında İyzico Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri kullanılmaktadır.

Kargolamayı, ilgili siparişin tarafımızca onaylanmasının neticesinde 1 iş günü içinde Aras Kargo ile sizlerin adresine kargolaması yapılmaktadır. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.

 

İade ve değişim 

www.hobimerkezim.com web-sitemiz üzerinden elektronik ortamda yapılan satışlar, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine (RG:27.11.2014/29188) tabi satışlardır ve bu kanun/yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.​

Satın alınan her bir ürün için, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânlarında yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Bu ayıplı malları, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim ettiği takdirde ürünü iade etme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir. 

İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

 

İadenin, satın alınan ürünün ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir. Ambalajlarından çıkarılarak kullanılan ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir. 

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz ve bildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir.

 

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İade için iletişim bilgileri 

Ünvanı : Yasemin Özkök - Hobi Merkezim

Adres: Sahrayıcedit mahallesi, İnönü caddesi, No:12 Aydoğan İş Merkezi, Ofis:8 Kadıköy/İstanbul

Mail: info@hobimerkezim.com